історична довідка керівництво політика підрозділи наші координати вакансії
українська мова   русский язык

Увага! Оприлюднено Перелік технічних регламентів Митного союзу та графік їх впровадження (докладніше у розділі «Новини»)    *****    У розділі «Новини» ви завжди маєте нагоду дізнатися про нові надходження нормативних документів до фонду ДП "Кіровоградстандартметрологія"    *****    ДП «Кіровоградстандартметрологія» призначено органом з оцінки відповідності вимогам Технічних регламентів (докладніше у розділі «Новини»)       *****      Проводить роботу незалежна випробувальна лабораторія ДП «Кіровоградстандартметрологія» з випробувань будівельних матеріалів і виробів.

Історична довідка

Центр розпочав свою діяльність на території області у 1924 році з постійного відділення Одеського управління мір та ваг. У 1939 році відділення було реорганізовано у самостійний орган – обласне управління мір та ваг, яке було підпорядковане Українському управлінню Комітету у справах мір та вимірювальних приладів при РНК СРСР.

В квітні 1944 року, після звільнення території області від фашистських загарбників, обласне управління поновило свою діяльність під назвою "Управління уповноваженого в справах мір та вимірювальних приладів при Кіровоградському облвиконкомі".

З вересня 1953 року по жовтень 1954 року центр функціонував як "Палата мір та вимірювальних приладів Головної палати мір та вимірювальних приладів" з підпорядкуванням Міністерству фінансів СРСР.

З жовтня 1954 року по листопад 1955 року центр мав назву "Управління уповноваженого Комітету стандартів, мір та вимірювальних приладів при облвиконкомі", підпорядковане Уповноваженому Комітету стандартів, мір та вимірювальних приладів при Раді Міністрів УРСР, а з листопада 1955 року по січень 1967 року – Державна контрольна лабораторія по вимірювальній техніці (ДКЛ).

З січня 1967 року центр називається "Обласна лабораторія державного нагляду за стандартами та вимірювальною технікою" (ОЛДН), підпорядкована Українському республіканському управлінню (УРУ) Державного комітету стандартів Ради міністрів СРСР (Держстандарт СРСР), з листопада 1976 року – Кіровоградська міжобласна лабораторія державного нагляду за стандартами та вимірювальною технікою (МЛГН), а з грудня 1985 року – Кіровоградський центр стандартизації і метрології Держстандарту СРСР.

Після здобуття Україною незалежності, на підставі Установчої угоди між Держстандартом України та Кіровоградським ЦСМ та згідно з Законом України "Про підприємства, установи та організації союзного підпорядкування, що розташовані на території України" створений Кіровоградський центр стандартизації та метрології, а з жовтня 1993 року перейменований у Кіровоградський центр стандартизації, метрології та сертифікації.

Наказом Держстандарту України № 392 від 19.09.1996 року до назви центру внесено визначення "державний".

Наказом Голови Держспоживстандарту України № 240 від 22.12.2003 року Кіровоградський ДЦСМС перейменований у державне підприємство "Кіровоградський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації" (ДП "Кіровоградстандартметрологія").

Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України № 825 від 20 липня 2012 року державне підприємство "Кіровоградський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації" (ДП "Кіровоградстандартметрологія") перейменований у Державне підприємство "Кіровоградський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"

Статут підприємства зареєстрований 18.02.2004 року Реєстраційною палатою виконкому Кіровоградської міської ради. Реєстраційний номер 00527-ДП-1.
Посилання

_____________

Курси валют
bank-ua.com bank-ua.com bank-ua.com
_____________

Погода

Історична довідка | Керівництво | Політика | Підрозділи | Наші координати
Головна | Новини | Сертифікація | Метрологія | Стандартизація | Управління якістю | Лабораторія
Законодавство | Зворотній зв'язок
Український портал УКРОП - Український об'єднаний портал Українська пошукова система АПОРТ - ищет что надо