історична довідка керівництво політика підрозділи наші координати вакансії
українська мова   русский язык

Увага! Оприлюднено Перелік технічних регламентів Митного союзу та графік їх впровадження (докладніше у розділі «Новини»)    *****    У розділі «Новини» ви завжди маєте нагоду дізнатися про нові надходження нормативних документів до фонду ДП "Кіровоградстандартметрологія"    *****    ДП «Кіровоградстандартметрологія» призначено органом з оцінки відповідності вимогам Технічних регламентів (докладніше у розділі «Новини»)       *****      Проводить роботу незалежна випробувальна лабораторія ДП «Кіровоградстандартметрологія» з випробувань будівельних матеріалів і виробів.

Випробувальна лабораторія


Випробувальна лабораторія ДП "Кіровоградстандартметрологія" акредитована Національним агенством з акредитації України Відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025, атестат про акредитацію №2Н744 від 18 грудня 2014 р. дійсний до 17 грудня 2019 року. Головна задача лабораторії забеспечити достовірні та точні результати вимірювань та випробувань продукції, виконання вимог нормативних документів щодо методів випробувань.

  
Фізико-хімічне відділення: проводить контроль якості продуктів харчування за фізико-хімічними показниками та ін.
  
Хіміко-токсикологічне відділення: визначає вміст токсичних елементів, пестицидів (хлорорганічних та фосфороорганічних), мікотоксинів, гістаміну, нітратів, жирно-кислотного складу та трансізометрів, глюкозинолатів.
  
Радіологічне відділення: визначає вміст радіонуклідів (цезію – 137, стронцію - 90) в харчових продуктах та сільсько-господарській сировині, а також сумарної активності (торію – 232, радію – 226, калію – 40) у будівельних матеріалах.
  
Мікробіологічне відділення: проводить випробування на наявність мезофільних аеробних і факультативно-анеробних мікроорганізмів, бактерій групи кишкової палички, стафілококів, дріжджів, плісневих грибів, клостридій.
  
Лабораторія ГМО: проводить дослідження на наявність генетично модифікованих організмів (ГМО) рослинного походження у харчових продуктах.
  
Будівельна лабораторія: проводить вимірювання фізико-механічних показників будівельних матеріалів (пісок, щебінь, наповнювачі, цегла, вироби бетонні та ін.)


Випробування харчової продукції Випробування промислової продукції
За довідками звертатись:
Випробувальна лабораторія
кабінети №20, 21, тел. (0522) 24-46-64, 24-44-36
E-mail: dnaglyad@metr.kr.ua  foodlab@metr.kr.ua  budlab@metr.kr.ua
_______________________________________________

Начальник випробувальної лабораторії
Жикул Вікторія Іванівна
кабінет №20, тел. 24-44-36, (050)720-06-25


Посилання

_____________

Курси валют
bank-ua.com bank-ua.com bank-ua.com
_____________

Погода

Історична довідка | Керівництво | Політика | Підрозділи | Наші координати
Головна | Новини | Сертифікація | Метрологія | Стандартизація | Управління якістю | Лабораторія
Законодавство | Зворотній зв'язок
Український портал УКРОП - Український об'єднаний портал Українська пошукова система АПОРТ - ищет что надо