історична довідка керівництво політика підрозділи наші координати вакансії
українська мова   русский язык

Увага! Оприлюднено Перелік технічних регламентів Митного союзу та графік їх впровадження (докладніше у розділі «Новини»)    *****    У розділі «Новини» ви завжди маєте нагоду дізнатися про нові надходження нормативних документів до фонду ДП "Кіровоградстандартметрологія"    *****    ДП «Кіровоградстандартметрологія» призначено органом з оцінки відповідності вимогам Технічних регламентів (докладніше у розділі «Новини»)       *****      Проводить роботу незалежна випробувальна лабораторія ДП «Кіровоградстандартметрологія» з випробувань будівельних матеріалів і виробів.

Політика

Політика керівництва ДП "Кіровоградстандартметрологія" у сфері якості спрямована на задоволення вимог замовників і суспільства та постійне поліпшення системи управління якістю у наступних сферах діяльності:

- метрологічні роботи та послуги;

- випробування продукції;

- роботи, пов'язані з сертифікацією продукції, послуг та систем управління якістю;

- роботи з стандартизації.

Наша мета - якість наших послуг у всіх сферах діяльності та надійне функціонування на ринку послуг для задоволення потреб споживачів, суспільства і держави.

Ми маємо висококваліфікований персонал і висуваємо високі вимоги до здібностей і виробничої готовності, а також до особистої позиції працівників стосовно підприємства.

Ми впроваджуємо відповідальність за якість у всіх структурних підрозділах центру шляхом самоконтролю, а не покладаємось на кінцевий контроль і наступне виправлення невідповідностей.

Відповідальність за забезпечення якості несе кожний фахівець підприємства. Повну відповідальність за систему забезпечення якості несе вище керівництво центру.

Ми завойовуємо довіру замовників, забезпечуючи функціонування всіх процесів, пов'язаних з системою управління якістю, як результативної та ефективної мережі, шляхом задоволення їх вимог та очікувань за рахунок:

- удосконалення методів роботи, впровадження нової техніки та розширення сфер діяльності;

- високого рівня компетентності співробітників, їх професійного рівня, об'єктивності та неупередженості;

- участі кожного працівника у повсякденній реалізації проголошеної політики у сфері якості;

- досягнення визнання результатів наших робіт та послуг на європейському рівні;

- створення атмосфери довіри в колективі, підтримки відкритих взаємовідносин, визнання внеску кожного працівника.

Організація діяльності ДП "Кіровоградстандартметрологія" включає в себе контроль і врахування всіх факторів, постійне поліпшення управління якістю послуг з урахуванням власного досвіду та досвіду наших колег.

Ми підтримуємо взаємовигідні стосунки з постачальниками на базі високого професійного рівня співробітників ДП "Кіровоградстандартметрологія".Посилання

_____________

Курси валют
bank-ua.com bank-ua.com bank-ua.com
_____________

Погода

Історична довідка | Керівництво | Політика | Підрозділи | Наші координати
Головна | Новини | Сертифікація | Метрологія | Стандартизація | Управління якістю | Лабораторія
Законодавство | Зворотній зв'язок
Український портал УКРОП - Український об'єднаний портал Українська пошукова система АПОРТ - ищет что надо