історична довідка керівництво політика підрозділи наші координати вакансії
українська мова   русский язык

Увага! Оприлюднено Перелік технічних регламентів Митного союзу та графік їх впровадження (докладніше у розділі «Новини»)    *****    У розділі «Новини» ви завжди маєте нагоду дізнатися про нові надходження нормативних документів до фонду ДП "Кіровоградстандартметрологія"    *****    ДП «Кіровоградстандартметрологія» призначено органом з оцінки відповідності вимогам Технічних регламентів (докладніше у розділі «Новини»)       *****      Проводить роботу незалежна випробувальна лабораторія ДП «Кіровоградстандартметрологія» з випробувань будівельних матеріалів і виробів.

Управління якістю

Політика і зміни в законодавстві України вимагають та заохочують до впровадження міжнародних стандартів.

Пропонуємо Вам звернутися до ДП "Кіровоградстандартметрологія" з питань управління якістю (ISO 9001) управлінням безпечністю харчових продуктів (ISO 22000).

Ми маємо досвід з впровадження і сертифікації систем управління декількох десятків організацій. Діяльність у зазначеній сфері проводить багато органів, але фахівці ДП “Кіровоградстандартметрологія” мають компетентність в різних сферах економіки, та здатні виконати роботи в стислі терміни, за вигідними цінами, професійно і якісно.

В даний час cертифікати за стандартами ISO необхідні для постачання продукції підприємствам різних галузей економіки, при участі у тендерах на державні закупівлі та під час проведення експортних поставок.

Сертифікація систем управління в органі з сертифікації ДП "Кіровоградстандартметрологія" дозволить прискорити просування Вашої продукції (послуг), враховується при розміщенні замовлень/контрактів. Сертифікат системи управління підніме рейтинг та ринкову вартість підприємства, дозволить усунути помилки і дублювання, забезпечить зростання економічних показників. Фахівці ДП «Кіровоградстандартметрологія» здатні спрямувати Ваше підприємство (організацію, установу) до нового етапу розвитку та досконалості.


Перелік документів для попередньої оцінки системи управління якістю

Заявка на проведення сертифікації системи управління якістю

Опитувальна анкета для попереднього обстеження системи управління якістюПерелік документів для попередньої оцінки системи управління безпечністю харчових продуктів

Заявка на проведення сертифікації системи управління безпечності харчових продуктів

Опитувальна анкета для попереднього обстеження системи управління безпечності харчових продуктівЗа довідками звертатись:
Сектор сертифікації систем управління якістю
кабінет № 22, тел./факс (0522) 24-35-19
E-mail: sistema1@metr.kr.ua
_______________________________________________

Посилання

_____________

Курси валют
bank-ua.com bank-ua.com bank-ua.com
_____________

Погода

Історична довідка | Керівництво | Політика | Підрозділи | Наші координати
Головна | Новини | Сертифікація | Метрологія | Стандартизація | Управління якістю | Лабораторія
Законодавство | Зворотній зв'язок
Український портал УКРОП - Український об'єднаний портал Українська пошукова система АПОРТ - ищет что надо